Wijkdelen en commissies

Wijkdelen

De wijkgemeente is verdeeld in vijf wijkdelen, waarin één van de predikanten, soms een wijkouderling en een aantal bezoekmedewerk(st)ers werkzaam zijn. Informatie: Pastoraat@deopenhofvoorburg.nl

Wijkdeel I: 
Het gebied tussen Van Zegwaardstraat, Hoekwaterstraat, Spoorstraat, van Alphenstraat, Kon. Julianalaan even 2-230, Lydie Platestraat, Aart van der Leeuwkade 127-132, Potgieterlaan, Laan van Nieuw Oosteinde oneven vanaf 161 en even vanaf 100, van de Wervestraat, Kon. Wilhelminalaan oneven vanaf 129 en even vanaf 94  + de voorkeurleden Den Haag.

Predikant:  vacant

Wijkdeel II: 
Het gebied tussen Nicolaas Beetslaan, Spinozalaan 137-283, Mgr.van Steelaan oneven 1-53, Kon. Julianalaan oneven 1-225 

Predikant: vacant

 

Wijkdeel IV: 
 (Wijk Essesteijn: Gaardes en Dreven + de voorkeurleden Mariahoeve, Leidschendam en Zoetermeer.
Verzorgingshuis De Mantel en aanleunwoningen De Panden

Predikant:  ds. Els van der Wolf-Kox.

Wijkdeel III: 
Het gebied tussen Pr. Beatrixlaan, Br. Ingenhoeslaan even vanaf 284, Keltenlaan, Reuvenslaan, Sint Martinuslaan, Pr. Berhardlaan vanaf oneven 173 + de voorkeurleden in Leidschenveen.
Verzorgingshuis Het Anker, aanleunwoning de Meerpaal en de Margrietflat (v.w.b.wijkleden De Open Hof):

Predikant:  vacant

Wijkdeel V: 
(wijk voormalige Fonteinkerk)+ voorkeurleden in Rijswijk en Ypenburg

Predikant: vacant

 

Commissies

Commissies

Binnen De Open Hof bestaan de volgende commissies:

Contactpersonen:

Pastoraat Cor Jacobi  pastoraat@deopenhofvoorburg.nl
Wijkdiaconie  diaconie@deopenhofvoorburg.nl
Vorming en Toerusting Jan van der Kolk  toerusting@deopenhofvoorburg.nl
Eredienst en Liturgie eredienst.liturgie@deopenhofvoorburg.nl
Jeugd en Jongeren Ingvild Blikman  jongeren@deopenhofvoorburg.nl
Kerk en Buurt Houw The  kerk.buurt@deopenhofvoorburg.nl
Oecumene Jacques Merx  oecumene@deopenhofvoorburg.nl
Beheer  Theo Kimmel  beheer@deopenhofvoorburg.nl
Communicatie Maryke Verkerke-van den Berg  informatie@deopenhofvoorburg.nl