Vrijdag 19 december 2025 ben je van harte welkom bij de Kerstwandeling in en door de wijk Bovenveen in Voorburg. Ga je mee op zoek naar de nieuwgeboren koning? Onderweg kun je zo maar engelen, Romeinen, herders en magiërs tegenkomen.
Deze derde editie van de Kerstwandeling in Voorburg is een co-creatie van wijkvereniging Fenomeen Bovenveen en de Koningkerk, in samenwerking met vele andere maatschappelijke partners en winkels in de wijk Bovenveen, zoals Middin, WOEJ, ATV Nicolaas Beetslaan, Park 070, Pluspuntjes en burgemeester Martijn Vroom.
De Kerstwandeling begint om 18:30 uur. Startlocatie is de Koningkerk, Bruinings Ingenhoeslaan 4 Voorburg. Het laatste moment om te starten met de wandeling is 20:00 uur. De Kerstwandeling duurt maximaal een uur en is geschikt voor alle leeftijden. De kerstwandeling is zo in elkaar gezet dat deze ook bij winterse omstandigheden, regen, wind of sneeuw doorgang kan vinden. Belangrijk is dat de wandelaars zich daar goed op kleden. Er zijn lampionnen beschikbaar voor alle kinderen, zodat iedereen sfeervol en verlicht op weg kan gaan.
Wil je helpen met organiseren? Of vind je het leuk om een van de vele vrijwillige toneelspelers te zijn die we voor de verschillende scènes nodig hebben? Laat het ons weten via domineerobert@deopenhofvoorburg.nl.
Een heel leuk verslag van de Kerstwandeling Bovenveen 2023 werd gemaakt door Midvliet.